View Single Post
Staro 21.08.2008., 01:49   #21
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Daj još malo iskustava, nakon j oš dva dana korištenja.
Ne znam sto bi sad dodao, pitaj sto te zanima.
Recimo, zaboravio sam napisati sto dobijete u paketu. Osim standardne papirologije i tanasnog user manuala, tu je kabel za punjenje sa malim i relativno laganim power brickom i kozna (umjetna koza, stovec) navlaka koja je relativno tanka i ne ulijeva mi povjerenje da ga samo tako stavim u ruksak pa na ledja. I to je to.

Nisam ga jos sredio, nisam instalirao nista osim Opere, uTorrenta i Football Managera (koji, ako nekog zanima, solidno radi) pa ne znam kako se ponasa u malo jacem multitaskingu.

Nazalost, odustao sam od instalacije nLiteanog XP-a, barem zasad. Danas sam se igrao sa slaganjem bootabilnog USB sticka sa XP-om, no bez veceg uspjeha. Javlja mi hal.dll error pri pokusaju instalacije sa USB-a, a ne usudim se isprobavati neke savjete koje sam nasao jer traze prvo formatiranje diska. A nemam eksterni opticki drajv i ne bi se igrao sa time. Zasad nisam primjetio nikakve probleme sa koristenjem.

Baterija ce nekima biti deal braker. Kad bude moguce, pokusat cu nabaviti 6 cellnu bateriju, trenutno je cak i vani pretjerano skupa. Jos uvijek nisam gledao koliko tocno drzi baterija, uvijek zaboravim, ali sluzbene specifikacije o 2 i kusur sata se cine tocnima.
Ako pcekspert prima recenzije, mogao bi je napisati za tjedan dana nakon sto rijesim jedan ispit. S obzirom na cijenu, ako vam se svidja koncept ovakvog racunala, moja preporuka. Wind i EEE su puno skuplji, a ne nude nista znacajno vise u odnosu na Acera.
kreso7 je offline   Reply With Quote