Tema: Automobili
View Single Post
Staro 08.02.2024., 20:01   #71977
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,374
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Wow decki, pa vi ste vise nego zabrijali, ovo vise cak nije ni zabavno citati. Medo, ako vozim Teslu nisam sposoban kriticki razmisljati? Ti postavljas dijagnoze na bazi toga kaj netko vozi a ja sam tu trol? Naprosto nemam teksta. Vasih par zadnjih postova bas oslikavaju prožimanje, pa najblaže rečeno bezrazložnog lupetanja u ovoj temi. Da podvučemo, fosilna goriva nam zapravo čuvaju djecu i okoliš, ev ubija sive stanice. Svašta sam u životu pročitao, ali ovo su kandidati za sami vrhunac. Samo vi kopajte dalje dečki, kredibilitet vam raste svakim novim postom.

A sad ga kenjas. Nitko nije nista od ovoga sto pises tvrdio. Ovdje se radi o bitnijim stvarima u zivotu i sto i jedna i druga strana predstavaljaju. Neznam te privatno pa necu tvrditi sto neznam ali osoba kojoj je opisana situacija normalna i prihvatljiva ne misli na buducnost obitelji nego samo svoju kratkorocnu dobrobit. O tome se radi. A to nije zato sto vozis Teslu. Zbog takvog razmisljanja se uzimaju auti na 2-3 godine i mijenjaju ko slape.


https://www.britishcouncil.ba/progra...ijek/kako/ctps


P.S. - uzmite u obzir kad su cijene ICE vozila pocele drasticno rasti i kad je pocela prodaja EV vozila pa vam budu neke stvari mozda jasnije....ili ne...
tomek@vz je offline   Reply With Quote