View Single Post
Staro 25.11.2021., 16:31   #7
El Meme
Registered User
Moj komp
 
El Meme's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2021
Lokacija: Rijeka
Postovi: 13
Citiraj:
Što se provlačenja kabla tiče ja koristim za dječju sobu obični telefonski flat kabal 20m (ima ih bjelih, crnih ,smeđih...)sa 4 žičice , zakrimpan na RJ45 utikače i normalno radi na 100Mbps a uz zid sam ga priljepio pištoljem sa vrućom plastikom (većinu pokrije tepih).
Na žalost što se tiče opcije s kabelom nemam više mjesta na routeru, sva mjesta su popunjena za druge uređaje za ostatak obitelji. Znam da ne biste preporučili PCI-E Wi-Fi mrežnu karticu za desktop, no zanima me ako možda znate iz iskustva hoće li biti velike smetnje ako je udaljenost od routera do PC-a cca. manja od 3m?
Citiraj:
1. Provjeri power options u control panelu. Sve postavi na Max performance, a pogotovo obrati pozornost na USB power saving dio.
Poslušao sam Vaš savjet i prošao sam kroz opcije koje mi nudi "AMD Ryzen High Preformance" opcija koja je već navodno bila odabrana od prije. Isključio sam "USB Selective Suspend Setting" a Wireless Adapter mi je postavljen na "Maximum Preformance"
Citiraj:
2. Promijeni kanal na kojem router odašilje. Promijeni pa vidi ima li promjena i tako par puta.
Nažalost ista priča. Sve normalno funkcionira osim bilo kakvog Multiplayera.
El Meme je offline   Reply With Quote