View Single Post
Staro 24.11.2021., 22:31   #1
El Meme
Registered User
Moj komp
 
El Meme's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2021
Lokacija: Rijeka
Postovi: 13
Unhappy (riješeno) Packet loss i rubberbanding u multiplayer igrama

Pozdrav svima!

Prvi put da sam ikad na forumu pa se unaprijed ispričavam ako post nije dobro razrađen
Već zadnjih mjeseci, čak i godinu i nešto više, imam problema s visokim pingom, rubberbandingom čak i packet lossom na gotovo svim Multiplayer igrama. Sve ostalo funkcionira normalno (npr. Youtube, Mail, download speeds...) i moj PC je jedini uređaj na obiteljskoj mreži da ima ovakav problem. Pokušao sam promijeniti wi-fi adapter, misleći da je u njemu problem ali problem me prati bez obzira što od hardware-a promijenim. Trenutačno koristim tp-link AC600 Nano Wireless USB Adapter uštekan u USB 3.0 slot. Najčudnija stvar mi je da postoje vremenski periodi kada sve funkcionira savršeno i mogu normalno i s guštom bez ikakvih problema igrati igre online i onda se sve može iznenada poremetiti drugi dan i sve po starom Pridružio bih se nekom serveru s jako niskim pingom (tipa 30 ili 50) i odmah bi letio na sve strane, svi bi oko mene zastali na sekundu-dvije i onda bi se stabiliziralo na možda par trenutaka dok sve ne krene ispočetka.
Molio bih Vas za pomoć i bilo kakve savjete da se konačno uklonim ovih problema.

Unaprijed Vam se svima zahvaljujem!
El Meme je offline   Reply With Quote