View Single Post
Staro 20.11.2022., 15:27   #3159
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Na donju stavku. Nasao sam firmu u Zagrebu, koja je opskrbljivala kemijske cistione/hotele navedenim modelom. Sefica mi je rekla, da je radnica krivo rekla, da nema veze sa Sparom. Uglavnom, jedini lako dobavljiv (kvalitetan) koji moze i na baterije, i vaznije, na struju raditi. Baterijski mogu 20-tak minuta efektivno raditi, te usred posla (sezonsko ciscenje) ostave te na pola posla, te ih moras puniti. Ok, ima modela koji koriste standardne baterije, ali opet, struja je struja. Taj model se vise ne proizvodi, ostale su neke zalihe. Sutra ga preuzimam, pa mogu zapisati ime firme, ako jos tko bude zelio. Jer strujni su egzotika pored baterijskih. Za veste, kapute, deke, sto stvari, vraca sve u zivot, kao da su nove.


Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jel netko (ikad) u Intersparu vidio da se ovo prodavalo, prije, recimo, nekoliko godina :



Samo da napomenem, ovo nije baterijski, vec strujni aparat za uklanjanje vlakana, ili brijac mucica, ili stranjski lint remover.

Veli mi zena u kemijskoj koja ga ima, da ga je kupila u Intersparu prije vise godina. Gledam po webu, samo baterijski. Alija ekspresni ima strujnih, ali s malom povrsinom, s generickim zilet uloscima, koji su jako njezni. Singer ima vlastiti nacin nozeva, koji moze godinama raditi bez potrebe da se podesava.



...
Visage je offline   Reply With Quote