View Single Post
Staro 27.01.2010., 19:33   #308
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Evo mali update:

Dakle tehnomax Westgate nema 240Pw.
Nasao sam ga u Technomax King-Crosu bio je pored 240BW i vidjela se razlika u kvaliteti slike, iako ekipa stedi na krivom mjestu i ima cca 15 monitora na jednom switchu na nekoj kanti od kompa, pa drze sve na 800x600, (znam sramotno ali....). Ipak se vidjela razlika u kvaliteti s obzirom na ostale izlozene.

Do Garden Mall-a nisam stigao, ali tamo imaju jednog izlozenog i jednog jos original zapakiranog.

Isto za one koji neznaju Philips kod serije "P" koja spada pod Brilliance imaju toleranciju od 0 (nula) pokvarenih/losih piksela, znaci da bilo prilikom preuzimanja monitora ili tokom 3 godina garancije, dead Piksel znaci zamjena za novog-a.
uf to mi se svidja cut sve vise se nesto mislim oko tog monitora. mada neznam zasto al vise me hp vuče. jel netko zna konkretno neke razlike i dal se isplati razlika u cijeni izmedju ta 2 monitora.. hp mi je vizualno ljepsi al mi to neigra nikakvu ulogu

hp mi je jedino superiorniji jer ima brdo recenzija o njemu i svi ga hvale, dok se o ovom philipsu i nezna toliko. mada bi ja radje dao 500tinjak kuna manje za njega nego hp-a.

ajde da netko ko je koristio obadva kaže nesto suvislo o tome jer gledam ako bi vec pljunuo tu lovu za monitor nije bas da je 500kn nesto previse, ali ako su monitori slicni zasto davat tih 500kn
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote