View Single Post
Staro 27.01.2010., 08:56   #303
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
u cemu je caka da nitko ili bar nitko koga sam ja nsao ne recenzira ovaj philips 24'' 240PW, ovaj sa IPS matricom. vec duže vrijeme tražim neki IPS i zakacio sam se za della 2209wa i hp-a 2475w. s tim da mi je hp ipak malo preskup.

pa sam tek sad vidio ovog philipsa. inace philips kao brand volim dosta, a za ovaj monitor nema nigdje da pise nista. je zna netko nesto vise o njemu?
To je tajna koju ni ja ne razumijem. a da ne kazem da LG-Philips proizvode tu matricu a dell i HP su imali monitor u prodaji nekih 6+ mjeseci prije philipsa, I skoro svaka posiljka koja je dosla u Hr ili blize EU zemlje je ubrzo rasprodana.

Slicno je bilo i ovim mojim 22' CRT monitorom koji imam doma od Philipsa, dobavljiv po posebnoj narudbi, na faksu 200P7 isto tako jedva nabavljen.
To je kao "P-Profesional" serija od philipsa i kad god sam kupovao neki od modela iz te serije za svoje potrebe ili za posao ili nekom frendu uvijek je bilo problema oko nabave. Super modeli i rasprodana posiljka unaprijed.
Prva je posiljka 240Pw dosla mislim u 9 mjesecu u HR, i nakon te prve mislim da su jos slijedece dvije bile rezervirane unaprijed.

Ja kupujem taj monitor vec skoro godinu dana. i kad god skupim lovu da ga uzmeme, onda ga nema nigdje u krugu od 1000km za nabavit.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote