View Single Post
Staro 03.07.2013., 14:47   #3015
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Znači svi koji se dvoumite uzet HD prošireni paket od b.neta s njim ćete vrlo vjerovatno dobiti albis 8100 risiver, odma da vam kažem da NE UZIMAJTE. Ja gori softver od ovog nisam u životu vidio i to ovaj novi softver šta je došo prije tjedan dana, stari softver je također bio očajan ko i ovaj. T-com risiveri, amisovi risiver, svi oni imaju neke bugove, al ovaj albis ih definitivno šiša u bugovima sve njih kolko ih ima. Nevjerovatno kolko je taj softver nestabilan, bugovit i loše dizajniran. Upravo mi se smrzo iz čista mira zvuk ide, a slika se smrznula, nisam mogo program promjenit nego jedino mi je ostao restart box-a, ukratko očajno, a plaćam kao da sve najnormalnije radi, pa eto samo da upozorim one koji su razmišljali uzet.


Citiraj:
Autor mskvorc1 Pregled postova
Evo mene opet. Sad već opet tjedan-dva imam problema sa brzinom Bneta. Postavke u routeru su sve OK, probao sa DHCP-om i bez za svaki slučaj. Spojen sam preko wirellesa. Imam Thompsono router. Ne znam više što da radim. Dok ih zovem kažu da garantiraju samo mrežnu brzinu, ali da je wireless toliko loš, nemoguće.
A zovi, žali se budi uporan nema ti druge.


Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Znam da je to bilo u 2. mj, al koja verzija firmwarea?

mskvorc1 - taj thomson je smece, nemoj se cudit zasto ne radi… Vjerojatno mu i prasina u zraku smeta.
Više nemam taj router pa ti nisam odma odgovorio morao sam do frenda ić pogledat, a pošto su svima napravili upgrejd treba bit ovako Firmware Build Time 11:47:33 Tue Apr 24 2012

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 03.07.2013. u 15:28.
Thermaltake je offline   Reply With Quote