View Single Post
Staro 27.11.2007., 13:39   #11
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
fack!
kupio sam prije nekog vremena dotičnu tipkovnicu, i nedugo potom mi se javio problem: tipke koje su pritisnute pa puštene registriraju se kao da ih i dalje držim; ne fizički (vrate se u početni položaj), jednostavno ih komp doživljava pritisnutima dok ih ne stisnem ponovo. nevjerojatno iritantan problem
npr. tijekom mrežnog napucavanja uletim iza zaklona, a lik se nastavi kretati, i naravno popijem metak u glavu; uletim u minsko polje, padnem s mosta - prestrašno. problem je u gužvi te skakanju i okretanju uokolo skužiti koja je tipka zadnja pritisnuta ne bi li ju se ponovno stisnulo
ili, ctrl+klik u Firefoxu, otvori se novi tab i ja krenem skrolati u starom, i kako je ctrl+skrol povećavanje fonta a ctrl se zaglavi -
sličnih je primjera milijun, prestrašno.
ne bi to bio problem da igrom slučaja nisam izgubio račun+garanciju - genijalno! (inače mi se to ne dešava, ali zanimljivo - ništa za što imam garanciju se ne kvari
mislio sam da je možda u pitanju nerazrađenost tipaka koja će s vremenom nestati, međutim nije - samo se pogoršalo.
ima li tko sličnih problema, i kako ih riješiti?

u slučaju da moram kupiti novu, iako mi se ova (načelno) sviđa mislim da ću ipak ubosti nešto drugo - pa evo pitanje br. 2: je li tko vidio negdje za uzeti Logitech Wave, žičanu verziju i bez miša?
fler je offline   Reply With Quote