View Single Post
Staro 19.07.2008., 16:20   #13
M4T3J
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: In House
Postovi: 10
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
fack!
kupio sam prije nekog vremena dotičnu tipkovnicu, i nedugo potom mi se javio problem: tipke koje su pritisnute pa puštene registriraju se kao da ih i dalje držim; ne fizički (vrate se u početni položaj), jednostavno ih komp doživljava pritisnutima dok ih ne stisnem ponovo. nevjerojatno iritantan problem
npr. tijekom mrežnog napucavanja uletim iza zaklona, a lik se nastavi kretati, i naravno popijem metak u glavu; uletim u minsko polje, padnem s mosta - prestrašno. problem je u gužvi te skakanju i okretanju uokolo skužiti koja je tipka zadnja pritisnuta ne bi li ju se ponovno stisnulo
ili, ctrl+klik u Firefoxu, otvori se novi tab i ja krenem skrolati u starom, i kako je ctrl+skrol povećavanje fonta a ctrl se zaglavi -
sličnih je primjera milijun, prestrašno.
ne bi to bio problem da igrom slučaja nisam izgubio račun+garanciju - genijalno! (inače mi se to ne dešava, ali zanimljivo - ništa za što imam garanciju se ne kvari
mislio sam da je možda u pitanju nerazrađenost tipaka koja će s vremenom nestati, međutim nije - samo se pogoršalo.
ima li tko sličnih problema, i kako ih riješiti?

u slučaju da moram kupiti novu, iako mi se ova (načelno) sviđa mislim da ću ipak ubosti nešto drugo - pa evo pitanje br. 2: je li tko vidio negdje za uzeti Logitech Wave, žičanu verziju i bez miša?
Pozdrav,
dotičnu tipkovnicu sam našao za 160KN(!) u Pevec prodajnom centru u Slav. Brodu, na ostalim mjestima na netu za oko 110KN sa popustom za gotovinu! Previše zvukova tokom tipkanja, tipke su slim ali ne na princip onih na laptopu. Nije loša za tu cijenu, ali koliko para toliko muzike! Što se tiče blokiranja, dešavalo mi se i prije ali isto jeftinija tipkovnica, posebno iritantan problem! Razmišljam da ju kupim ali se dvoumim, imam jednu 'razlomljenu' turbo stream platio nekih 60KN, izvrsna! Sada sam ju mislio zamijeniti, čak sam mislio dati i nekih 300KN a nemam za što! Tražio sam razlomljenu, žičanu! A takvu nisam našao na dohvat ruke, slaba je ponuda razlomljenih a na njima mi je jednostavno ugodniji rad!

Pozdrav
M4T3J je offline   Reply With Quote