View Single Post
Staro 02.12.2014., 11:40   #81
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Tv kažeš?
Siguran si da to možeš?

Kad čovjeku bilo što krepa , dođe ti popizdit a kamoli nebi za ovo što je tražilo 17tkn. Imaš jedan fini stroj čije korištenje dolazi s cijenom. Reklo bi se "high maintenance". Ali vjerujem da ti se to i vrati. Koliko si napuicao sati?
Ako te tješi... ja sam s svim projektorima imao nekakav problem.


Reci ...blica doslovno isto?
Sad se ne sječam što je meni par puta blicalo i trebao bio prokopati video ali ...možda je lampa a na nju ide 3god garancije.

Prije nego što ga pošalješ , probaj ga upaliti par puta ili sačekati par sati ili dan. Ne pitaj me zašto ali ljudima zna proradit iz čista mira. Ako ne prošljaka , otvori pretinac lampe (na nekom čistom mjestu) te istu izvadi te je stavi natrag u ležište. Ako upali najvjerovatnije češ imati nekakav logirani kod pod info.

Ako ne prošljaka pošalji ga na servis te se pozovi na to da je to ponavljanje istog kvara te da nisi jedini s tim problemom. Uz to šibni nezadovoljan mail proizvođaču te istakni kako se očito radi o tvorničkom problemu pošto je mušičavost paljenja tog modela dovoljno dukumentirana po netu te kako su problemi s time u kontekstu cinemafiltera sažeti na jeftine zubčanike.

Moju priču s MRom i činjenicu da 3 različita servisa nakon toga nisu mogla riješiti problem več znaš.
Zbog toga , ako ti servis krene opet.... cinema filter , napajanje ili nešto drugo ... Istakni kako je uređaj več serisiran prije pola godine te je mijenjan integralni dio uređaja koji utječe na sve ostalo i odakle ti garancija da je to napravljeno kako treba i da bilo koji novi kvar nije direktna posljedica. toga. Nakon što su moga raskopali par puta samo zbog čiščenja , stvar je krepala pa - pametnom dovoljno.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote