View Single Post
Staro 11.05.2017., 00:00   #315
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor dhalan Pregled postova
nigdje nije dokazano da su ti priključci samo za wifi
malo bolje pročitajte temu
o tom se pisalo i tu na forumu
Da, apsolutno djelim identicno razmisljanje oko te problematike.
Konektori na ZTE MF283+ prema svemu do sada izrecenom i onom sto se vidi na samom pcb-u i onom sto se navodi na stranici proizvodjaca imaju
utjecaja na sam prijem LTE signala ( GSM ) tj. iz samih konektora postoje dvostruke linije na PCB-u koje vode u WiFi i LTE jedinice, dakle nisu iskljucivo
za WiFi a neka dodatna tvrdnja ili argumentacija je moguca samo kad i ako se uredjaj rastavi te napravi mjerenje prikljucivanjem antena direktno na WiFi i LTE karticu u samom routeru mimo tih konektora.

Kod Huawei-a B315s je situacija mnogi "cisca" i jasnija. Ako se pogleda sam pcb nema nejasnoca, prednja strana pokazuje konektore i unutarnje LTE ( GSM ) antene
dok su WiFi unutarnje antene sa druge strane pcb-a i nisu nikako povezane ( bar oku vidljivo ) sa konektorima za prihvat vanjskih antena, dakle nema nejasnoca i vrlo upitno cudnih rjesenja kao kod ZTE-a.







Velis tele2 kartica + 2 iskra antene rade odlicno, da.. medjutim tele2 radi na 1800MHz a Vip na 800MHz, dali su rezultati i sa Vip mrezom + 2 Iskra antene isto tako dobri ?
Kako god.. i ovo je previse OT no ono sto kategoricki mogu tvrditi je to da antene sto daje Vip doslovno ne sluze nicemu, bar meni.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote