View Single Post
Staro 19.04.2019., 16:46   #2990
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,438
Ja sam superzadovoljan sa XR-om, premda drugi nisu zadovoljni mojim izborom i oduševljenjem
Nisam ga platio 5400kn, manje sam ga platio, no svejedno i da sam dao 15k kn, moje pare
Volim ajfone zbog njihove pouzdanosti i zbog vj. najbolje podrške što se tiče OS-a.
Pa pisao sam da smo ip5 koristili sveukupno 7 godina(ostale sam prodao jer nije bilo cure tada, ali sada ona uvijek dobije moj stari iP i oduševljena je nakon androida), da promjenjene su 3 baterije u tom razmaku, ali to je potrošna roba. Nikada nisam imao problema, na iOSu sam od 2008-e.
Što se tiče XR-a u odnosu na 6S već sam pisao da se razlika u brzini ne osjeti, na veličinu se treba naviknut a težina je ubitačna. I BTW i ja sam uzeo coral boju koja na slikama izgleda kao neka nježna narančasta...ali u stvarnosti je više roza dok su rubovi baš rozi
Zato ga nisam ni koristio dok mi nije stigla maskica
Vezano uz ekran: ne znam, nisam ljubitelj OLED ekrana jer sam ih vidio tonu zapečenih (većinom Samsung S serija), a na mobu čitam dosta toga što pogoduje tim manama OLED ekrana. Opet oni imaju pentile matricu pa moraju imati veće rezolucije od LCD-a da bi prikaz bio iste oštrine, slobodno to izguglajte ako ne kužite o čemu je riječ. I ja jednostavno ne vidim nazubljenja i/ili da je tekst ili bilo što mutno na ekranu, a za brojeve tj rezoluciju me boli briga, kao i za količinu RAM-a dokle god mogu otvoriti tonu toga i to sve ostaje u memoriji i mob radi superfluidno (broj jezgri, mhz na kojim to sve radi).

I eto, ja uživam u svom preplaćenom smeću od XR dok pasem travu i mekećem
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 19.04.2019. u 16:53.
Disco je online   Reply With Quote