View Single Post
Staro 16.04.2018., 14:19   #8729
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Prijatelj mi je imao ADSL ( 4 Mbit/s) i poslali su mu novi router da može preći na VDSL( 20 Mbit/s). Zamjenio ga je. Dali treba to aktivirati i da li se dodatno plaća?
Hvala
E bog Stipest već smo se sretali ovdi po raznim forumima pa ću pokušat da ti ja odgovorim meni su nedavno uključili onu Max3 uslugu kad sam prelazio sa Bnet-a ja sam dobio taj novi speedport router i morao sam zvat da mi uključe Turbo50 opciju brzine jer imam tehničke mogučnosti a početna brzina mi je bila tek 4mbit/s.E sad koliko ja znam da se ta osnovna vdsl 20 brzina neplaća nego jedino ako bude dizao na turbo 30,40,50 ali to nisam baš 100% siguran najbolje da on to direkt kod njih provjeri ali ako je neka nadoplata onda je to 10kn u pitanju.A oni mu to trebaju aktivirat ako on slučajno primjeti da mu nisu podigli brzinu na 20 onda nek zove pa ćemu uključit. p.s čekam još da mi uključe sve one HD kanale pa onda ti javim usporedbu maxtv i bnet kanala posebno HD. SD kanali su meni vrlo dobri na ovoj njihovoj platformi ali moguće da su ti SD kanali preko koaksa zero bolji ali zanemarivo.Mene jedino zanima kad mi uključe FHD kanale a imat ču ih preko 20 da tu vidim kakva je situacija. Što se tiče interneta ovaj vdsl2 za razliku od Bnet-ovog meni puno ljepše izgleda posebno u surfanju i bržem otvaranju stranica i videa na YT i u pogledu pinga u gamingu ovo mi je sad puno bolje.Ipak sam ja na 50m od tog FTTC imam sve pogodnosti stabilnosti veze.

Zadnje izmijenjeno od: Mate22. 16.04.2018. u 16:33.
Mate22 je offline   Reply With Quote