View Single Post
Staro 13.04.2018., 10:58   #2444
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,562
pozitiva je da mi tel ne treba, al eto paketi su povoljniji s njim nego bez, bio sam bez 2g pa mogu još i dvije,
promjenilo se to da sam uzeo drugi prijemnik sa novim ugovorom pa rekoh čisto da si portove oslobodim da probam sa speedportom i šipak pukne veza i greška - zovite 08009000 tehničku podršku,
promijenili mi 2 x router prvi puta firma koja radi za t-com drugi puta t-com tehničari e i njima ista stvar i onda kemijali sa portovima jer prijemnici nisu htjeli učitavati i tako to sat vremena,
taman čovijek htio zvat centralu kad proradilo na jednom prijemniku priključi drugi proradi,
isključi speedport iz struje opet isto greška pogađaj koji će port propustiti signal za maxtv i to jedan po jedan prijemnik,
mislim si ja fučkaš telefon priključim na asusa oba prijemnika i sve radi bez greške, a speedport u ormar,
u nevezanom razgovoru tehničari kažu em je speedport za k.... ,a i da su ti novi samsungovi prijemnici jednako takvo smeće, jer od kada su njih mijenjali da imaju toliko više posla da ni ne stignu kvalitetno odraditi reklamacije.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 13.04.2018. u 11:17.
skalar je offline   Reply With Quote