View Single Post
Staro 22.10.2021., 12:02   #5046
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
To smo znali ali neki na forumu jos uvijek odbijaju novo "normalno"
Ne odbijaju prijatelju već nemaju love. Nije lako pogotovo nama koji imamo djecu i nismo naslijedili stanove. Ali eto ja imam sreću da imam dobar posao (primanja za naše prilike) pa sam uspio uštedjeti a dobro sam prodao i staru grafičku pa sam se počastio novim kompom i RTX3060Ti (osim toga i dalje radim od doma pa mi je to bila i pametna investicija). Cijene sigurno neće biti kao prije divljanja još bar godinu dvije ali tko zna u budućnosti. Tko može sa sigurnošću tvrditi da se za npr. 5 godina neće moći kupiti kartica tog ranga za nekih 4 tkn? U biti u najtežem su položaju ljudi koji nemaju karticu koja još dobro kotira cijenom na tržištu jer onda doplata za novu nije tako velika cifra. S druge strane kome je gejming glavni hobi, investicija od cca 12tkn (koliko otprilike košta vrlo sposobni gejming komp) nije nešto jako velika pogotovo kad usporedimo s nekim drugim hobijima.


On topic, imam MSI RTX3060Ti VENTUS 2X. Kod igranja temp je max 75C, (ventovi radili na 65%). E sad, jel potrebno instalirati Afterburner i podesiti krivulju fanova i dići ih malo ili je to ok? Koliko kužim sve do 85C je ok pa ne bi trebao ni dirati ništa. Da mi se ne deru.

Zadnje izmijenjeno od: delavi. 22.10.2021. u 12:16.
delavi je offline   Reply With Quote