View Single Post
Staro 28.01.2020., 21:53   #8304
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Moram priznati da sam super zadovoljan sa S10e.
Napokon mobitel normalne veličine. Ekran je fantastičan, nema odbljeska edge ekrana više i taman mi je dimenzijama. U praksi je mrvicu uži ekran nego na S7 Edge i nešto širi nego na S9.
Mobitel je dosta responzivniji od S9+ kojeg sam ima prije. Do sada niti jednom nije zaštekalo ništa. Ultra široka kamera je poprilično dobra unatoč tome što nema AF, portreti su puno bolji nego na S9+ jer ne koristi tele kameru već kombinaciju glavne i UWA za bokeh izvesti pa glavna služi za portrete (live focus ili kako već to Samsung zove).

Prvi dan-dva baterija je bila loša, ali sad mi traje kao na S9+, ako čak i duže. Redovito mi oko 20-21h navečer bude 50 i više posto.

Rupa u ekranu se iznenađujuće praktički ne primjeti jer je skriva wallpaper na desktopu, dok na internetu i drugim aplikacijama bude skrivena unutar night mode notification bara. Zna jedino zasmetati ako gledate Youtube preko cijelog ekrana.

Ekran je nešto svjetliji nego na S9+ i zahtjeva manje svjetline u postotku od S9+ tako da mi je na jedno 1/3 (uz auto) dok je na S9+ bilo 1/2.

Generalno sam super zadovoljan, pogotovo jer se da naći za ~2500-3000kn, a mob je stvarno bomba i nije tacna kao velika većina. Ima sve bitno, nema nekih nedostataka i super je zaokružen.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote