View Single Post
Staro 12.04.2014., 01:36   #9
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Odličan osvrt, pohvale na trudu . Uvijek je lijepo vidjeti ovakvu temu. Hladnjak i temperature kartice s njim su također odlične, što ne čudi obzirom da se radi o Arcticu
Hvala Ma cooler mi je preporodio komp,ne samo gledano s strane hladenja,nego ono sto me najvise fascinira je tisina. Twin Turbo III je u full loadu glasan kao stari cooler na 35 %,sto cini ogromnu razliku

Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Lega svaka cas na trudu, pisanju, slikanju i dobroj volji da to podjelis sa nama, svaka ti dala (osim ako nisi ozenjen tad ti ostaje samo jedna )
Nego sta je sa hlađenjem rama sa gornje strane kartice, ne dojdu kakvi ježevi ili nesto slicno?

Hvala na lijepim zeljama Ovako kako je sada temperatura RAMa mi ne prelazi 69 stupnjeva,sto sam uvjeren da je na starom cooleru bila "radna temperatura". S,coolerom ne dolaze jezici jel je on napravljen tako da memoriju u biti hladi ogromni pasivac odostraga,a ona termalna guma sto se reze u biti prenosi toplinu s rama na pasivac,jel se stavlja direktno ispod memoriskog cipa. A sto se same kartice tice ona u stock izdanju dolazi bez ikakvih jezica na memoriji. A tko bas zeli imati i jezice na RAMu,mora ih kupiti zasebno i staviti,a mjesta ima za njihovu ugradnju.

LP
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote