View Single Post
Staro 10.10.2012., 17:37   #27
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor Momir Pregled postova
Da, muckanje, bas to proucavam, ali nenadjem nista pametno.
Ali morat ce naletiti nesto prije ili kasnije.
To bi mozda bilo najeftinije, najbezbolnije, a i lako smuckam koliko god mi treba.

Hm...možeš nači par recepata kao i ozbiljne iscrpne testove istih.
A imaš i hrpicu raznih iskustava te fotografije usporedbi.

Zbog toga se pitam "koliko pametno" ti treba?



'Najlakše' je da ti poštar donese kanticu nečeg provjerenog. Imaš samo obojati zid.
Ako želiš 'najeftinije' .....morati češ uložiti malo truda da to sam smučkaš.

U biti, 'to smučkati' uopče ne traži neki posebni trud , kao što traži šetanje okolo da nađeš potrebne sastojke
Srečom , "crna udovica" je jednostavna i traži samo 2 sastojka koja treba smutiti u 4:1 omjeru.


NCS / s0907-y70R
Auto aluminij fini



Što se tiče "aluminija" , ne mogu ti dati nikakav konkretan savjet...osim onog da pogledaš okolo...i da sebi isprintaš npr. ovo
Mene su bljedo gledali kad sam to tražio po par trgovina tako da mi je poznanik to nabavio preko nekog svog auto lakera.

Uglavnom ,kad riješiš drugi sastojak , odeš u nekakvu trgovinu gdje mučkaju boje s onim strojevima.
Kako imaš 'šifru' boje po 'natural color systemu' , nebi trebao naiči na bljeda lica.

To ti se može npr. napraviti u 'Brico Store' a pretpostavljam i drugim večim centrima.

Litra ti je dosta za 10-12 kvadrata.
Ne znam jesu li se mijenjale cijene ali nebi te trebalo doči više od 120kn. Ja sam aluminij dobio za 50kn.

Uglavnom - ženi daš 'šifru' te joj objasniš da bi u mix trebao dodati "malo aluminija".
Ona ti prvo smučka tu blijedo rozu te zatim promuti 'alu komponentu' a ti odeš doma.

Nisi išporkao niti jedan prst niti si se umorio od mučkanja.
Uz to ,kad kupiš ostale sitnice u đepu ti ostane bar 500kn što bi trebalo biti i više nego dovoljno da ti pokrije traku i onu čokoladnu tortu koju sam spomenuo...



Citiraj:
Autor syss Pregled postova
jel ima tko iskustva sa ovime vamo - http://www.svijet-medija.hr/p/Platno...60x160B/11687/

to mi se čini da je najjeftinije el. platno... kvaliteta slike mi je samo-da-je-bolje-od-zida bitna, više mi je el. funkcionalnost bitna.
Imao sam jedno manualno platno koje je bilo 500kn skuplje a mehanizam je bio zak****.
Tako da što se tiče električnog za tu cifru , nekako mi se to čini prejeftino da bi išta valjalo.

Nastranu "neobičan" format i minijaturna dimenzija istog.

Nadam se da ne zvučim kao snob.


btw , jel se ti to pridružuješ projektorašima ili ...?
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 10.10.2012. u 17:46.
Imagine je offline   Reply With Quote