View Single Post
Staro 16.11.2010., 10:50   #11
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
(kod nas u CK nema nigdje tih modela). Dostava na kucnu adresu me ispada visestruko jeftinijenego ici po njega u Zg,
Kad si već iz CK ne trebaš ići u ZG idi u KP
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Sto se tice slike preko HDMI-a, to mi je i kolega rekao, na njegovom LG-u 27", je isto jako losa slika na monitoru, te je na kraju prebacio na DVI i slika je odlicna!:
Glupost! DVI i HDMI=potpuno identična slika.
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
evo bas sam se cuo s kolegom koji je imao 27" LG sa tv tunerom. Nakon 2-3 tjedna ga je mijenjao za manji jer je rekao da je 27" previse za rad na racunalu
Ja sam prošli tjedan kupio 27,5" monitor i moram priznati kad sam došao u trgovinu (iz Istre u Krapinu) da sam malo razmišljao da li da ga uzmem jer mi se činio malo prevelik - uzeo sam ga i sad mi je sasvim "normalan", valjda treba malo vremena da se privikneš.

MOJA PREPORUKA:
Ako ti je primarna namjena monitora rad na računalu, igranje...a tek onda TV uzmi HANNspree HF287HJ koji ima veću radnu površinu od ova dva monitora, omjer stranica 16:10 ovi su ti 16:9 također ima i veću rezoluciju 1920x1200. Ima 3 godine jamstva, jedino nema tv-tuner ali to se lako riješi jer ima 2 HDMI priključka i u drugi jednostavno spojiš neki reciver (danas se mogu naći vrlo povoljno), i najbolja stvar za kraj - cijena mu je 2413 Kn.
summus je offline   Reply With Quote