Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 31.01.2010., 16:23   #134
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Apple ne kupuju samo fanboyi, kupuju ga i normalni ljudi. Naravno, pričamo o zemljama s visokom kupovnom moći, mi smo irelevantni u cijeloj ovoj priči.


Svi su srali proitv iTunesa, iPoda, pa se sralo protiv iPhonea a nikom od nas ni kuna nije uzeta iz džepa zbog toga pa ne znam što se svi pjene. Dapače, apple je fine milijarde zgrnuo na tome.


To je kao da se počnemo svađat zašto ljudi kupuju mercedes kad za te pare možeš kupit dva dobra auta srednje klase. Ili raspravljat o tome kak ferrari ima 40 litara prtljažnog prostora. To je potpuno besmisleno. Kao što su bile i one rasprave na ovom forumu gdje se ljude ocjenjivalo kakvi su s obzirom na to koji auto voze.
Ja nemam ništa protiv AjFona, naprotiv vrlo mi je drag jer ispunjava potrebe zvanja/smsanje/slušanja i sl. i kompaktan je. Cijena je malo viša, ali kako si i sam napomenuo nije baš svugdje tako kao u RH. Uglavnom ovo čudo bi uzeo da je jako povoljno, čisto da ga imam ne radi potrebe

I da naravno da će se prodavati kao i masu drugih proizvoda jer nekima je bitno samo da je tu, bez obzira kolika je iskoristivost.
Baja 001 je offline   Reply With Quote