View Single Post
Staro 06.12.2017., 21:19   #763
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Uvoznik daj 60mj, svima na webu je 60mj, proizvođać zapravo piše da daje 120mj...ne vidim ništa krivo označeno :S
Uvoznik daje 120mj ali nije ispravio na svom WEBu/ssutavu/bazi, samim time kupci su u zabludi i bilo bi u interesu WEB shopu da javi to uvozniku koji bi to onda ispravio jer kao sto rekoh potvrdjeno mi je i pismeno i usmeno (i Futura-IT je dobila CC tog maila) da je ipak greska na WEBu/sustavu kod uviznika i da garancija JE 120 mjeseci na AXi, HXi.

Citiraj:
Autor Zagy-ni-me Pregled postova
Uvoznik je potvrdio ali na svomw webu nije ispravio. Dok god oni ne isprave na svome webu, nama se vuče tako kako piše i njima. Dobili ste jamstvo koliko ste i tražili, zašto vas i dalje to muči?
Bitnije pitanje je zasot Vas to ne muci ? Da, dobio sam 120 mjeseci ali na moju inicijativu, sto se vas tice bio je cisti "od..." da vratim napjanje ili da prihvatim 84 mjeseca (niste si bas dali truda to ispitait/rjesiti i dobio sam "ultimatum" da se odlucim hocu li prihvatiti 84mj. ili vratiti napajanje).
Na kraju ja sam to rjesio sa jednim pozivom i uvoznik je bio sasvim ljubazan i nakon sto su ispitali stvar javili su se da potvrde da sam u pravu i potvrdili garanciju na 120 mjeseci a ne 84).

Da nisam inzistirao i SAM zvao okolo uvoznika nebi dobio 120 mjeseci.

Znaci zbog Vase nezainteresiranosti sami sebi smanjujete broj potencijalnih kupaca koji kupe dalje zbog duze garancije, nevidim uopce kako to Vama ide u korist da ste toliko nezainteresirani to "rjesiti" eto vec mjesecima pa da i Vama "povuce" podatke kako treba tj. da javite uvozniku da to sredi. I sad kako se cini cemo se dalje raspravljati o tome jer draze Vam je to nego nazvati Asbis i upozoriti ih na gresku pa da se to rjesi ?

Isprike unaprijed ako se u topicu nesmije navesti nista sto nisu pohvale/hvalospjevi.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 06.12.2017. u 21:27.
Lewis je offline   Reply With Quote