View Single Post
Staro 15.03.2011., 15:59   #121
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Hvala svima na dobrim prijedlozima. Malo sam sve pregledo i izabro sam recimo par koji se meni sviđaju pa vam ostavljam još mogućnost da od tih par odaberete koje ime je po vama najbolje.

Među imenima svidjeli su mi se Proton (ali ta web stranica i tvrtka već postoje), abakus (također postoji i web i tvrtka pod tim imenom), prokom (postoji kompjutorski dućan pod tim imenom), Zg-Mikro (bojim se da će previše vuć na Mikro-Marko il Mikronis), pa je izbor pao na slijedeće:

ShopIT (postoji web str. ali možemo to riješiti crticom)
ZagIT (najviše mi se za sad sviđa, jedino je problem što već postoji tvrtka Zagit d.o.o., ne znam ako će proći) - rezerva ZagIS
Maher
(web stranica je slobodna ali maher d.o.o. već postoji nekoliko, ne znam ako to prolazi)
ZigZag (postojala tvrtka zig zag, ali je ugašena. Jedino da se dečki iz Medveščaka ne naljute zbog uzimanja ovog imena )
Futura-IT
ZagPRO
Virtualac

Slobodno uz prijedlog predložite i kakav bi logo napravili.

Nažalost ne mogu napraviti anketu, ako može moderator bilo bi dobro, pa da ubaci unutra ova imena, pa da vidimo što vam se sviđa. Ostavljam vam 2 dana za glasanje, a drugi tjedan krećemo u realizaciju.

Zadnje izmijenjeno od: Futura IT. 15.03.2011. u 16:53.
Futura IT je offline   Reply With Quote