View Single Post
Staro 19.11.2020., 14:30   #55
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor zgking Pregled postova
Hmm...vidim da je ovdje pofalilo pare , pa bi bilo dobro malo je nadodati

Trebam vašu pomoć oko kupovine pegle . Vidim da se vodi rasprava oko parne postaje i obične pegle na paru.

Živim solo tako da brdo veša nikada nemam za peglati , a i peglam ono kaj moram da ne izgledam kao da me krava žvakala

Stoga me zanima koju peglu da si uzmem. Do sada sam imao neku Silvercrest iz Lidla i bila je dobra , a sada bi volio uzeti neku kvalitetniju , pa da mogu brže ispeglati stvari .

Ne mislim davati brdo love na peglu / parnu postaju , ali bome nisam ni dovoljno bogat da kupujem jeftino ( čitaj stalno visim po servisu i ruke bildam sa peglom ).

Molim vaše prijedloge , pa da mogu krenuti u kupovinu iste pegle/parne postaje.

Što lakša za odražavanje to bolja

Evo ovo ne izgleda loše , a sada je na popustu :

https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...HILIPS-GC9620/
Taj model mi imamo kod kuće i jako smo zadovoljni. Prije smo imali kvalitetnu običnu Braun parnu peglu koja je odlično peglala ali ovo je još korak više.
Imamo ju više od godinu dana i nema problema s njom. Točimo običnu vodu s pipe, povremeno javi da treba očistiti taj njezin de-calc sustav (odšrafiš jedan čep kojeg opereš) i to je to.
Dobra stvar da je tokom peglanja možeš dotočiti vode ako usfali i nema ručnu regulacije temp nego to radi sama automatski i to po meni radi odlično.
Cijena ti je skoro stalno takva, toliko smo ju i mi platili... Često ti zna biti akcija da za tu cijenu dobiješ i dasku za peglanje gratis.
mamikulcic je offline   Reply With Quote