View Single Post
Staro 30.05.2015., 22:39   #1
SnoperMZ
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 6
GA-P35-DS3P ne boota

Komp sam slagao sam i nije mi trebala nikakva pomoć, ali više ne vidim izlaz. Prije 3 dana sam kupio Corsair TX650 kojeg sam isprobao i radi, jučer sam kupio matičnu Gigabyte GA-P35-DS3P I na nju stavim procesor Intel Xeon X5460 Quad Core 3.16Ghz , 1333Mhz FSB. Sve spojim valjda dobro i neće znači da mrdne, čak se ni ventilatori ne pokrenu apsolutno ništa. E sad imam nekakve pretpostavke... možda nisam dobro spojio one Power SW, Reset SW, Speaker i ostale te sitne kablove preko kojih se stišće ona vanjska tipkica za paljenje kompa. Sve metode sam probao, vađenje pločica RAM-a te stavljanje jedbog po jednog u prvi utor blizu procesora, ta matična ima ona 2 ulaza za 4pin ono sa napajanja pa sam i oba spajao (8pin 4+4pin) onda sam stavio drugo napajanje od 400W CODEGEN isto nije davala znakove života, gledao sam i cpusupport za matičnu i prima Xeone. Jedini problem je sto uz maticnu kad sam kupio nisam dobio CMOS bateriju , pa sam uzeo iz stare maticne i staviou tu... jedino je to moguci problem i ono spajanje onih kablića za paljenje. Sad idem pokušat izvadit Xeona i stavit jedan Single-core Pentium 4 3.0Ghz imam ga kod sebe, ko ga jos nema negdje u ladici hahahaha.
SnoperMZ je offline   Reply With Quote