View Single Post
Staro 22.12.2017., 17:26   #392
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 889
Jasno mi je da su sada guzve ali oni hladno napisu kao niste sve poslali ili paket jos nije stigao (a je, imam tracking), paket je negdje...
Na kraju sam im nekoliko puta slao mail sa ''kunem se'' potpisom da sam sve poslao i jos screen gdje se jasno vidi da je netko preuzeo paket. Napisao jos nesto malo kako sam razocaran i ljut i jucer dobio mail kako su ''pronasli'' paket i rade povrat.
Slao sam i mail za povrat PT posto ga nisu uracunali u to i povratno kazu kako ce i to rijesiti.
Sto se tice drugog slucaja sa brzom dostavom, ocekivano nije dosla danas pa sam i za to slao mail da mi vrate PT za brzu dostavu. Kazu nema problema, vratit ce.
To mi djeluje kao fer poslovanje posto stvarno nisu ispostovali ono sto su trebali.
Zanimljivo je da svaki mail koji sam dobio i u potpisu je tamo neki sa istoka izgleda kao genericki odgovor. Nakon toga ponovo saljem i dobijem pravi odgvor sa potpisom iz DE.

24.12.2017
Vratili mi sve PT troskove i ispricavaju se zbog toga sto paket nije stigao. Kazu da su kontaktirali dostavnu sluzbu u Hr i da traze ocitovanje te da su poslali poruku DHL-u da preuzme paket od njih i hitno mi dostave. To je trebalo biti danas ali se nisam previse zamarao posto kod nas nista ne radi . Oni jednostavno ne mogu svhatiti kakva je ovdje anarhija i kada im nesto napisem ne znaju sto da mi odgovore...zalosno
Kazu da ce sve detaljno istraziti posto je u njihovom interesu da kupac bude zadovoljan. Napomenu sam im i da obrate paznju na nas Oveerseas i njihov rad kako nebi buduci kupci imali problema.

27.12.2017
Stigao paket preko Overseasa. Sve zapelo u sortirnom centru u Zg. koji je i napisao da su 2 puta pokusali dostaviti a nisu.

Zadnje izmijenjeno od: robee. 27.12.2017. u 12:31.
robee je offline   Reply With Quote