View Single Post
Staro 06.03.2016., 11:28   #137
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Električki mi nije baš jasno kako bi napajanje moglo spalit grafičku. Ako je preslabo, onda napon pada.
pa....... napajanje prdne. napajanje krepa, umre.

sada, nitko ti na ovom svijetu nece dati lijevu ruku u vatru da niti jedno napajanje nece povuci jos nesto sa sobom. pogotovo napajanje koje kosta novo malo preko 100 kuna, tj napajanje koje dolazi sa kucistem.

ono sto je fascinantno je opcenito ovakvo razmisljanje ljudi (ne prozivam sada tebe niti najmanje nego generalno kako ljudi razmisljaju, igrom slucaja ulazis u tu skupinu) gdje se u odredene komponente daje fest puno novca, da bi se u druge komponente nerazumno stedilo.

napajanje je jedna od najnajbitnijih komponenti. kako rekoh, ovo em sto je niske kvalitete (nije srot, ali daleko od medium segmenta), tu je jos slabo za tvoje komponente.

da i undervoltas graficku, tko ti garantira da ce ti upravo ovo sto si spomenuo (napon pada) to dobro djelovati na komponente? to sto napon pada nije problem jer ce isto tako i ici iznad 12V (tolerancija je 0.5V +/-), ali zaista..........

kuciste od 1000 kuna . sorry, ali mi stvarno nema smisla jer to ti je kao da uzimas audija A6 sa fest opreme i djidja midja, a onda gruntas kako unutra ugurati motor od skode favorit. a audi tezak dvije tone i ocekivati kako ce sve sljakati 5/5.


uostalom, prodaj tu graficku IMO. kupi jeftiniju i napajanje i jos ti ostane za zarundat se, donekle . barem ces znati da je unutra OK napajanje i cijela konfiguracija radi sigurno.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote