View Single Post
Staro 31.07.2014., 23:10   #613
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Isprobavao sam točenje vozila gorivom, a i mogućnost popravka pošto sam vidio na nekim forumima kao da im to ne radi. Na ovaj link http://www.igreklik.com/slike/images...3501329541.jpg stavio sam sliku. Lada Niva je iz Dark Valleya, bijela Lada i UAZ iz Dark Space. Bijela Lada i UAZ rade bez problema, Niva ne može (pretpostavljam da je greška u zadnjim vratima koja bi se trebala dići, a neki bedak ih izgleda zavario). Uglavnom treba doći iza vozila, stisne se F(default) i pojavi se ovaj izbornik kao na slici. Jedino mi UAZ pojede živce kad treba izaći, jer taj F stisnem i po desetak puta dok se ne iskobeljam iz njega.

Kako završiti Lost Alphu? Evo izašao novi patch S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha v1.3003 Patch
I kao što je već postalo normalno moraš igrati ispočetka. Puno megabajta i zanimljivo ispravlja neke stvari koje meni nisu stvarale probleme. Ipak ću ga snimiti, a ako uskoro izbace opet neki patch bježim na nešto drugo. Jer već pomalo nije Lost Alpha nego ja postajem 'lost'.

Skinuo, snimio, počeo ispočetka, završio sve u Kordonu. Utisci: Ma nešto mi se stalno mota po glavi onaj film 'Glup, gluplji'. Oni glupi, ja gluplji. Pišu o boljem AI. Je, primjetio sam da su one svinje nešto pametnije. Vojnici kod srušenog mosta ista stvar. Odem na zidić iznad njih i u mislima se vratim u divnu mladost kad sam na sajmu gađao zračnicom lutkice , a one ni buuu. Vojnici isto takvi. Dobro, možda bude dalje nešto bolje. Još mi je ostalo nešto strpljenja. Nego, jedno pitanje za one koji se više kuže nego ja. Je li oni dobivaju neki novac od tog skidanja patcheva?

mod: molim koristiti multiquote/edit

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 02.08.2014. u 14:08.
Bakica47 je offline   Reply With Quote