View Single Post
Staro 13.07.2014., 06:10   #601
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Otkrio zašto ima toliko love. Na tijelima poginulih je toliko love da bi dok dođem do bara imao sigurno milijardu. Jedno tijelo s lovom - milijun RU. Zašto su to napravili nije mi baš jasno. Satima kombinirao dok nisam uspio napraviti promjenu da je ta lova ipak u nekoj normali. Kad se snimi Lost Alpha i stavi novi patch nema gamedate (barem je tako kod mene), a ako možda netko želi ipak neke promjene da napravi kao npr. nosivost, može napraviti folder gamedata. U njoj napravi folder configs u koji ubaci iz stare gamedate system.ltx, a zatim folder creatures i ubaci actor.ltx. U configs napravi folder weapons i stavi rubles.ltx - to je u vezi s lovom (Ja sam si u weapons stavio kompletno oružje iz stare gamedate). Otvori ga u notepadu i kod svake novčanice u rubrici box_size umjesto 10000 upiše 10. Tko želi malo više love može upisati i 100. Napominjem da sa kompletnom starom gamedatom igra ne radi, jer je sada sasvim druga koncepcija igre. Mogu se iskoristiti samo mali dio, kao npr. ovo što sam prethodno napisao.

Sad konaćno nakon 2 noći i 1 dana krećem iz Kordona u Garbage.

Zadnje izmijenjeno od: Bakica47. 13.07.2014. u 06:12. Razlog: dopuna
Bakica47 je offline   Reply With Quote