View Single Post
Staro 12.11.2013., 20:28   #79
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Neki ovdje upravo izvlače stvari iz konteksta.
Pa pobogu nisam ja kriv što se telefon pokvario!Po nekim pričama ispada kako ja namjerno forsiram novi telefon,no to nije istina.
Ako je servis ovlašteni i u njemu rade licencirani serviseri,očekujem popravak telefona u minimalno zadanome roku(kako bi sam serviser opravdao povjerenje),a to je po onome što mi je rekao prodavač u tele2 prvi put maksimalnih 10 dana.

Kao što sam pročitao po drugim temama,ljudi su dobivali većinom popravljene telefone za dva tjedna maksimalno,ako izuzmemo one sa kojima se zakompliciralo.
Nisam hitsterična mušterija već samo tjeskobna,jer mi po stoti put mobitel spriječava funkcionalnosti koje su mi od vitalnoga značaja.Da sam znao da će ovakva komedija nastati,ne bih nikada kupio HTC,već ostao na IOSu,no otom potom.

Napravio sam par greška,vezano uz to što telefon prilikom prvoga slanja nisam slikao...Zar je do toga došlo da ja tetlefon moram slati na ovlašteni servis i slikati?Pa POBOGU JESU LI ONI OVLAŠTENI SERVIS ILI NISU?
Mene apsolutno nije briga što nekolicina vas kaže kako njima kroz ruke u Agram servisu prođe 600 telefona dnevno!Iako 601 želim i da se prema mome odnosi kao i prema onih prvih 600 a ne šeprtljavo,to im nije nikakvo opravdanje.
Druga stvar;uhvaćen sam na caku koju sam očito ne razmišljajući popušio i koju mi je žena sa informacija prodala."Gospodine ne brinite se ništa,vaš će telefon biti gotov za maksimalnih desetak dana".....magare...
I još šaljem garanciju;i to bi trebao biti loš potez,ovdje kao da se radi o nelegalnome kockanju i šaljem eksploziv a ne servisu LJUDI servisu...... .....

Nakon i ako mi isti telefon dođe drugi puta;postati ću ne slike nego filmiće,koji su udareni sa digitalne kamere.


Jako lijep odnos servisa prema neukome i neinformiranome korisniku,još jedan veliki minus servisu.



I ne mogu vjerovati kako nekolicina vas brani prava servisa...razumijem da niste to prošli na vlastitoj koži,jer da jeste vidio bi kako bi se vi postavljali..

Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Poanta je (ono što tebi i nekima ne ide u glavu) da kupac nema šta konktaktirati sa servisom, niti ih treba zivkati, niti im se treba prijetiti niti išta.
On treba taj telefon odnijeti u trgovinu, tamo se provjeri stanje telefona prije slanja i tamo se provjerava stanje telefona kad ti ga vraćaju, ako su ga izgrebali - ne uzimaš ga.
Usporedi boldano i ne boldano?Uočavaš li kontradiktornost?

Dakle po tebi je poenta svega da vjeruješ servisu...no ukoliko mu vjerujem,zašto bi po prvi puta trebao pogledati mobitel da li je oštećen?Je li mobitel netom prije bio u rukama ljudi koji sebe nazivaju eksperti na tome području i imaju licencu za to?
Što sam i ja skužio tek kada sam došao doma i upalio ekran,upravo jer sam bio vođen za tvom teorijom "povjerenja"prema nadležnima...

Zadnje izmijenjeno od: syss. 12.11.2013. u 20:45. Razlog: molim koristiti edit
anion_4Princ je offline   Reply With Quote