View Single Post
Staro 12.11.2013., 17:44   #74
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Rade0n, nisam ulazio u to jel lik u pravu ili nije. Cak sam se slozio sa dijelom o kmecenju.
No isto tako nisam napao lika da laze, ili da prica budalastine. Mozda i prica, no mozda i nije. A neki ovdje su ga odmah napali po tom pitanju sto je meni smijesno bas iz razloga jer ovo nije prvi korisnik koji ima problema sa agramom. Kako sam vec rekao, imao sam i ja.

I naravno da ima i pozitivnih iskustava. Pa nece valjda svi biti negativni? Ako ti je to argument, objesi ga macku o rep

I ja vidim jednu veliku gresku servisa. Predugo im sve to traje. Nije mozda cak ni problem u otezanju sa popravkom, vec sto nemaju ni malo obzira da kazu nesto tipa 'narucili smo xy dio pa cekamo, nije do nas' ili pak 'strpite se jos par tjedana'. Dapace, oni su po obicaju bahati i arogantni. I uvijek su takvi. Svi bi da se nesto kupi, no na podrsku zaboravite.

A da je lik sam pogrijesio - je. Cak sam i to ustvrdio. Prvo sto je preuzeo ostecen mobitel, a onda sto ga je poslao na nacin kako ga je poslao. Tako da stvarno ne vidim zasto mene citiras i to ponovno istices?

I ponovno, ne tvrdim da je agram servis ovdje u krivu. No necu odmah napasti lika i reci da je on u krivu. Detalje niti dokaze nemamo ni za jednu soluciju. No ja se nisam javio u ovoj temi da napadnem lika unatoc nedostatku detalja, neki jesu. Samo sam to istaknuo.
Mileni je offline   Reply With Quote