View Single Post
Staro 16.10.2020., 10:53   #56
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
Jedinos to meni pada na pamet za to da je BIOS flashan je da se vidi datum kad je flashan, pa ako je graficka kod tebe 3 godine i u tom periodu si ti flashao BIOS onda to mogu znati, ali nemogu znati sa kakvim BIOSom si flashao. Odnosno mnoge te kompanije imaju svoje officialne BIOSe koje mozes skinuti sa njihovih stranica i sa njihovim toolom flashat.

Uostalom vecina minera odnosno rudara ne koristi ilegalne BIOSe, oni samo postojeci BIOS modificiraju i to ne na losije nego na bolje. Odnosno postave karticu da bude pod manjim stresom nego sto bi bila da se gore moda gaming BIOS OC.

Ja sam imao razgovor i s druge strane kad sam rekao kako to da oni meni pisu o tome i kao nema garancije a ja sam skinuo sa offficijalne stranice BIOS i koristio officialni alat za flashanje. Onda je kolega poceo mucat. Zato IMO savjetovat se negdje ili anonimno prijavit pa nek se ovi bakcu za BIOSe.

Nadovezano za ventiulatore, to su standard izgleda, samo pogledas dali su ti rupe u redu i dali je promjer dobar. Mozes staviti manji promjer ali ne veci. Ja sam isti ventilator narucio za svoju RX 470.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote