Tema: Apex Legends
View Single Post
Staro 19.08.2020., 19:00   #149
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Jos su mu smanjili recoil, super, a prakticki sam se naviknuo na onaj recoil, ja ga uvijek koristim sa 3 metka, padaju ko kruske, pogotovo kad smo si blizu pa niti ne nisanim, haha

Nisam vec dugo igrao, dosadno je, ranked nema uopce nikakvog smisla ako nemas tim, a ovo casual je skocis, umres leave i tako u krug, bezveze... Mislim nije bezveze, napucas se nabrzinu i ides off.

Ovoj igri fali smisao.
Meni osobno ranked ima vise smisla od unrankeda cak i kad solo igram, bas zbog razloga koje si naveo.

U pocetku sezone kad se svima resetira rank igras protiv razno raznih protivnika sto slabijih sto jacih, ali vec nakon dva tjedna se to stabilizira i onda se vecina igara igra protiv ekipe na tvom levelu. Uz to ekipa bas i ne leava samo tako jer gube dodaten rank bodove i dobivaju time out prije nego sto mogu igrati slijedecu partiju.

Btw sad kad samo malo testirao novog Hemloka i Prowera moram priznati da su odlicni. Hemlok doslovce rastura, a Prowler je mozda cak i bolji sad u burst modeu posto su mu povecali horizontalni recoil u auto modeu.
guerra je offline   Reply With Quote