Tema: Apex Legends
View Single Post
Staro 18.08.2020., 10:13   #144
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Sto kazete na patch?

Po meni osobno su uveli vise negativnog od pozitivnog, a najgore mi je to sto sve skupa ide u krivom smijeru posto su ocito dlucili nagradivati pasivnu igru.

Minusi:

1. Najbizarniji potez mi je ovo novo craftanje, a razlog iza uvodenja je bio taj sto igraci koji nisu sudjelovali u fajtovima (drugim rijecima oni sto su kempali i opcenito bili losi) nisu mogli doci do end game loota posto je najbolji loot upravo bio na protivnicima koje prvo treba rijesiti. Sa craftanjem si sad svatko moze napucati lvl 3 armor i sloziti gotovo potpuno nadogradeno oruzje koje je u rotaciji tog dana. Kad smo vec kod tih rotacija takoder mi je blesavo da oruzje koje je tog dana u rotaciji za craftanje ne mozes pronaci na podu vec ga jedino mozes craftati...

2. Ubacili su jos jednu legendu koja ima naglasak na kempanje i stvaranje bunkera. Oni stitovi koje ima na tacticalu imaju slozenu ok mehaniku tako da se mogu jednim metkom razbiti dok su u fazi sastavljanja, ali kad slaganje zavrsi imaju 400 HP-a. Dobro je sto ih se moze razbiti, ali ne znam kako ce to biti moguce kad se primjerice postave unutar neke prostorije ispod prozora. I sad zamislite ekipu koja se sa Rampart i Wattson skempa u nekoj kucici...

3. Smanjili su HP armorima za 25 i time snizili TTK. Crveni evo shield je bio prejak definitivno pa jednim dijelom razumijem logiku iza ovog svega da on bude 200 hp-a, ali sad kad su stitovi slabiji 3rd party ce biti jos teze obraniti.

4. Buffali su Tripple take koji je vec sad idiot proof i ostale snipere omogucivsi nosenje vise municije sa sobom. Sniperi su po meni bili ok balansirani do sada tj njihov utjecaj na citavu igru je bio dobro pogoden. Sada sa smanjenim TTK-om, stavljanjem naglaska na nekakve bunkere, zonama po mapi koje su doslovce koncipirane kao utvrde i buffanjem samih snipera mislim da ce biti prejaki i preiritantni.

5. R99 je sada drop weapon. Ovo nije nuzno losa stvar, ali meni osobno je posto mi je to bio drugi po redu omiljeni gun.

Plusevi:

1. Svi shieldovi su sada Evo. Na ovaj nacin se ipak nagraduje i agresivna igra.

2. Buffovi za Hemloka i Prowlera su jako dobri pa ce se i oni sada vise koristiti. Na Havocu je takoder puno bolje slozen recoil pattern.

3. Buffovi i nerfovi za legende su ok.

4. Bloodhound i Pathfinder skinovi iz Battle passa su preopaki
guerra je offline   Reply With Quote