Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.11.2021., 10:23   #57911
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,943
To su sve specsi i sluzbene brojke za klase vozila. Evo Superb i A6 imaju slicne specse pa nisu u istoj klasi. Ja govorim o voznji i velicini auta, gepeka, kabine, udobnosti kao takvoj, znaci udjes u auto, stavis sjedalice otraga za dvoje djece i hrpa gluposti ispred sjedalice na podu,nakrcas gepek koferima i djecjim kolicima, ili dva veća čovjeka otraga, a da ne moras nastimavati prednja sjedala i da sve stane u gepek bez problema. Sirina sjedala da te boli dupe ili noga nakon 200 km a kamoli više. U passatu me bolilo dupe i noga, u superbu i citraću c5 ne. Sva tri auta razlicita. Tu se vidi razika između vozila, a ne klasa. Klasa vozila je nesto drugo i razglaba se o tome desetljećima. Viša klasa je luksuznija ali vozit bmw 5, audi a6 i E klasu nije isto. Sva 3 imaju drukciji osjecaj.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ljudi jednostavno uspoređuju kruške i jabuke.



Npr.





Superb se ne može uspoređivati s A6 po ničemu.



Superb - Passat - A4, to je usporedba.

Octavia je Golf Karavan.
Ovo je bas ono sto sam pisao. I cak tip te pita zelis li veci prostor manje premium, ili manje prostora u A4 ali premium. Zasto sva 3 nemaju isto prostora a ista klasa? Ne treba gledat klasu toliko, nego uzet ono sto ti pase, test voznja, rental neki i odvozi parsto km, ubaci u auto sve sto mislis ubacivati i odlucis.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 26.11.2021. u 10:34.
spawn je offline   Reply With Quote