View Single Post
Staro 12.01.2018., 01:37   #524
Charles_Bronson
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Du
Postovi: 120
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kolika je danas realna cijena za PS3?

Planiram vjerojatno uzeti konzolu i GT5 (navodno je to jedina kombinacija koja radi u potpunosti s G27 volanom), ali vidim svakakve kombinacije. Ovakav disk, onakav disk, slim, fat...

Igrao bi se jedino GT5, pretpostavljam da mi je svejedno je li starija ili novija konzola i koliki disk ima. Na što paziti prilikom kupnje?
Ja sam kupio slim za 900kn na njuskalu sa dva kontrolera i 7-8 igara, super zadovoljan, nemoj uzimat fat, slim je po mnogima najbolji, superslim je isto ok, samo ima onaj specifični sistem za stavljanje dvd-a izgleda loše i jeftino.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Imam ja pitanje, koliko je pametno staviti SSD unutra, i ima li osjetne prednosti na built in diskom?
Dao mi šogor njegov PS3 pa bi ga isto koristio za gt5 i isto.imam g27 volan koji mi stoji pa rekoh što to ne upogoniti malo.

Ujedno, koja je procedura sam reaetiranjem na tvorničke postavke, ne znam koja je user šifra trenutna
navodno se ne isplati uopće ssd, premala razlika, bolje kupit veći disk.
Trebao bi moći napravit novi acc bez problema, opet sve to pada u vodu SSD i brzina ako ćeš igrati preko dvd-a kad ga mora učitavati, najbolje je ps store i kupit igru, ali je loše što je igra vezana za acc.
Charles_Bronson je offline   Reply With Quote