Tema: Metro Exodus
View Single Post
Staro 18.02.2019., 15:57   #660
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Osta Pregled postova
Ahm...

Soldier of fortune - 2000.g. - nepristojno uopće spominjat što si mogao raditi likovima u igri.

Red Faction - 2001.g. - jedina igra koja je bila car i ostala car do današnjeg vremena što se tiče destruktrabilnosti okoliša.

Sad je ono koja, 2019? :P

Ma ko ce se sjetit svega, u SoFu si ih isto mogao komadat, magnum, sacmarka il svaciji favorit, slug thrower Igralo to u LANu, uzivancija je bila do jaja.

Red Faction sam radio tunele koliko si mogao busit sve i razbijat.

Danas je Metro Exodus malo nasilnija nego My Little Pony. Neka maknu onaj jedvapostojeci blood splater i eto igre za malu djecu. Konzolasko smece...


@Hrvoje

Nije to do ratinga, imas novi Mortal Kombat koji je brutalniji nego ikad. Fatality i klanja da ti se zgadi. Imas i druge igre gdje komadas likove. Nije da mi fali komadanje u Metrou, al da nema ni rupe od metka? Pa to nije PG rating to je dora the explorer rating. Nije da se nemoze stavit crvena fleka tako gdje je metak udario, al i to je bilo pretesko. Kao potrudili su se dobro od modeliranja nokta kojeg vidis 3 puta u igri, al putem sta ubijes 2k ljudi, tu nema detalja. Ma zalosno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 18.02.2019. u 16:06.
BladeRy je offline   Reply With Quote