Tema: Metro Exodus
View Single Post
Staro 17.02.2019., 10:22   #637
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Streamer sa 2080ti stavio RTX ultra, igra odma krepala. Tj, mis je isao brzinom puza, nije mogao ni izgasit

Tehnologija ko tehnologija, ok. Al kojeg smisla ima kad je neupotrebljivo. Sta kaze kolega gore, das 1k+e za grafu i ako to upalis, prepolovi ti frame rate a ne izgleda "toliko" bolje da opravda ulog.
Danas svi guraju 144hz i 240hz monitore, frame rate je sve, 200 fps or go home, onda dobijes nesto sta na najjacoj grafi danas nemozes vrtit da valja.
I hoce se ekipa sa 2080ti pomirit da igra na 30 fps pored super 144-240hz monitora i ostalog gaming setupa da ima fps ko na konzoli, il ce to izgasit i uzivat u glatkoci igranja. Odgovor je ocit.

Back to Metro, anyway, ovo se bez par patcheva ne isplati uzimat (na steamu, jer drugo ne postoji). Lik headshota lika pistoljem u potiljak sa 2 metra, potrosi clip a nema dmga. Proba sniperom, nekad racuna a nekad ne. Ginio je tu na harcore pa je isprobavao razlicite pristupe. Jos nema bullet holesa na mobovima koje sprasi sacmom u prsa/glavu sa 1m udaljenosti, nije do detalja, jednostavno toga nema.
Stoji na dizalici, ekipa ispod toliko daleko da mu je sniper crosshair velicinje njihovih glava. Ne da su odma znali gdje je i odakle puca nego su ga headshotali....pistoljima. Sa max rangea..... jel ovo sniper elite/far cry 3 smece Ai?
Gdje sa prigusivacem iz grma nekoga ubijes sa 500m a svi odma znaju tocno gdje si u kojem grmu i koji ti je pin kreditne kartice? Ovo me zivcira za popizdit, to su mogli bolje napravit.

Stealth, lolcina. Cuci u sjeni 50cm od lika, lik ga gleda i kaze ne vidim nikoga. Kao onaj BF5 video gdje lik cuci ispred svabe na strazi a ovaj ne jebe 2%.

Ovo nije bilo spremno za izlazak, al to je danas tako sa svim igrama izgleda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote