View Single Post
Staro 01.07.2018., 13:47   #5215
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Na ofišl Samsung forumu, odgovor je da u biti nema draina vec je bug u prikazu potrosnje za cell stanby

Za probu sam ugasio wifi i prebacio na 4g mrezu, nakon sat-2 vremena odmah se cell stanby popeo na 2. mjesto..

P.M. slike gore prikazuju stanje na 2g mrezi i upaljenom wifiju..

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Baš naprotiv, svaki radni dan mi je isti pa na temelju toga izvlačim osobni zaključak. U 6h skidanje s punjača i tu počinje korištenje na 4G (1-2 crtice, dakle loš signal), sve do 15h. Na wifi je spojen u pravilu oko 3-5h na dan, dakle ništa previše. Isti set aplikacija, isti usage pattern i ista BT periferija spojena na mob zadnjih 2 godine. Mjenjaju se samo mobiteli

Meni baterija kao i brki traje isto kao prije. Ako i ima razlike u + ili - onda je za mene zanemariva. Taj cell standby sam tek jučer primjetio, a vjerojatno ne bi ni primjetio da nisam ulazio u battery grafikon Anyway, više primjetim neke sitnice oko user interfejsa i kako se mob ponaša (spominjao prije nekoliko postova) nego oko baterije.

Mogao bi, dosade radi, probati jednog dana vratiti nugat pa se poigrati. Otom potom.
ja nisam primjetio (veci) lag, radi fluidnije nego na nugatu..

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 01.07.2018. u 13:54.
rak21 je offline   Reply With Quote