View Single Post
Staro 28.11.2016., 14:53   #12
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Ok, lik stavi kabel na pult i traži me osobnu, reko wtf, i ko za vraga ostala mi u trenerci, ali imam novčanik sa svim karticama + mob s računa i mailove sa računom i ostalo, lik mi veli bez osobne nema kabla...

...Vrati mi lovu nazad pošto je kupljeno na daljinu

U banku kad udjes sa karticom i oces bilo sta mrdati po racunu mozes bez osobne ? Bacis karticu na salter i kazes dajte mi moje pare ?!? Sta da ti je ukradena pederusa i da je u pitanju neki LED Tv od par k kuna ili bilo sta drugo ?

Ovo da si ti trgovcu reko da te hebe ja bi fino rijesio da sam na mjestu trgovca.., gospodine nema problema, mozete novce dobiti nazad kada predocite osobnu iskaznicu da smo sa vama sklopili ugovor na daljinu pa ti trazi osobnu dok ti se dimi iz usiju od muke...

Da sam zloban ( u ulozi trgovca ) jos bi pozvao policiju kada bi poceo urlat na mene a onda bi te i sluzbeno lice opalilo dodatno po djepu radi ne nosenja osobne iskaznice i ne mogucnosti da te indetificira

Na stranu trgovinu i natezanje sa dobavom artikla no kolega malo si zabrijao... nema kupovine na licu mjesta karticama bez osobne ako ce se trgovci drzat zakona ili podizanja robe placene online bez predocenja iste...

To sto ti kupis grickalice, 2 role wc papira u konzumu i teta provuce karticu a da te i ne pogleda ne znaci da je zakonito...
silver_tip je offline   Reply With Quote