Tema: T-Mobile LTE
View Single Post
Staro 17.04.2013., 01:09   #106
fikac
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: Krk
Postovi: 2
dobra vecer, dobro jutro, kako kome, dakle imam jedan problem s ovim stikom huawei rotatorom e398, uzeo sma ga prije cca 3mj negdje i od prvog dana imam problema, naravno da sam kontaktirao podrsku koja nije ustanovila problem a zivim di zivim i imali su jedan jedini samo tako da sam mogo mjenjat za nista osim tog sto imam.
problem je sljedeci, svaki puta moram ic u postavke i slagat profil jer mi se kao resetirat i nikad ne pamti nista stick, a drugi problem je malo veci a to je da unutar konekcije ima mini diskonektove, tj. recimo skype upaljen, ja pricam na callu i diskretno pokazuje logo od skypea da je offline online, zeleno sivo skace stalno, pa recimo ako ugasim skype wow mi radi oke, ako skype radi i call je u tijeku nakon 2 minute wow-a me baci dole a call radi, pa se nekad spaja u call tri godine i kad udje pocne se gubit, ako igram lol usred pola gamea pukne veza, dok battlefield 3 i ostalo sve oke radi i ne puca, takodjer nekad stranice ako napravim vise tabova jednostavno kaze da je istekla veza i da f5 stisnem nakon cega odma radi, download je odlican, ne zalim se, signal tip top, sve oke, osim te dvije sitnice, znaci spojen na mrezu i radi ali unutar te mreze puca signal i ometa kljucne procese, te svakodnevno postavljanje profila za defolt jer nemogu direktno na paljenju connect vec postavke i mjenjat neki odredjen profil... help? osudjen sam na taj stik i nisam jos iso mjenjat... hvala unaprijed
fikac je offline   Reply With Quote