View Single Post
Staro 22.05.2016., 21:52   #39810
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Danas je bio super dan za pedalanje. 55 km od Cresa do Malog Lošinja. 5 i pol sati pedalanja. Krenuli u 07:30 i stigli smo u 18:00. Po putu uhvatli prekrasnog orla koji nam je pozirao punih 10 minuta. Sa 300mm objektikom smo mu svako pero poslikali. Doručkovali na Vranskom jezeru sendwiche iz prikolice. Objedovali u Osoru i pošteno se ispričali sa vlasnikom restorana koji nas je vidio još u Cresu i par puta po putu. Po cesti stranci su ok, Zg i Ri su klasično polubezobrazni ali objektivni, obiđu vas brzo, ali pređu skroz u drugu traku po regulama. A kao obično najopasniji, najgluplji i najbezobrazniji vozači koji pojma o pravilima i vožnji nemaju su oni sa Ši i pogotovo onj sa Zd tablama (takav jedan u Chevrolet Cruzu je krenuo preticat bus koji ide 100 i onda je valja očekivao da se ja bacim u travu ili što, da nisam stao razlijepio bi me kao muhu, papak u lošem autu koji nema pojma o vožnji). Nakon nekoliko milijuna kilometara u autu (toči državni proračun :-) ) i ko zna koliko na bikeu uvijek je tako svih ovih godina. Zg, Ri brz i učinkoviti, Vž i Čk po pravilima, Os polako i sigurno, a ovi Ši i Zd ponovo u školske klupe.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote