View Single Post
Staro 24.07.2010., 08:33   #115
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,001
E, drustvo, ovako, molim za misljenje. Neki dan skinuo freezera 64 s ovog mojeg X4 620 s otkljucanim cacheom. S obzirom da je proc stavljen ujesen, nije bilo moguce testirati to po ljetnim vrucinama, a evo sad se cuje zadnjih dana da se razvrti freezer svako malo. A i morao sam jedan proc isprobati pa sam morao skidati. Da skratim pricu, AS5 je bila nanesena ovom metodom razmazivanja po cijeloj povrsini i ono sto sam primijetio (nisam slikao hebiga) je da je pasta u krugu na sredini proca malo potamnila i mrvicu se teze skinula dolje vaticom i alkoholom. Ko da se "zapekla" na tom mjestu, nisam dosad jos primijetio tako nesto, doduse ne radim puno s AS5, a ova tubica kad sam je koristio vec je bila par godina stara. Ocistio sve lijepo s alkoholom 96% i probao staviti po ovoj metodi kako na AS siteu preporucaju - kuglicu na sredinu i cooler gore pa reko da vidimo kako to sad ide. Uglavnom, u ovih par dana ne primijetim neka veca odstupanja u temp. Pitanja:
- da li bi mozda bilo preporucljivo da ja malo obrusim bazu hladnjaka, kakva su vam iskustava s freezerom?
- ova metoda s kapljicom na sredinu HS-a, jel se to kasnije od temeperature rasporedi okolo (ili niti ne treba)? Jer kad se samo stisne cooler gore na proc, dobijem krug od paste, a uglovi nista.
c-shadow je offline   Reply With Quote