View Single Post
Staro 16.06.2010., 00:19   #79
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Neznam wragg, ali ovih 10°C razlike mi zvuči previše.
Znaš da nekim pastama, onima koje su gušće, treba par dobrih zagrijavanja da prorade punim kapacitetom?
Razlike može biti, dapače, zato i postoje paste koje koštaju po stotinjak kn, i naravno da moraju opravdati svoju cijenu nekako, ali u ovom jeftikaner segmentu o kojem mi pričamo sumnjam da može biti tolike razlike u temparaturama, možda 2-3, pa nek bude i 5°C, ali 10 mi ipak zvuči malo previše.
Mislim da bi i oni ipak trebali poštovati nekakve standarde i protokole prilikom proizvodnje te paste, jer ono, tehnički gledano, onda možeš i pastu za zube nanijeti na procesor, pa će i ona odraditi nekakav posao.
A tko ti kaze da Spire stavlja nesto bolje od paste za zube u one tubice? Ima u onoj temi o termalnim pastama da je covjek stavio Niveu i da mu radi
Uglavnom, ista kartica, isti hladnjak samo druga pasta. Zalmana nisam mogao lose postaviti...sta da ti kazem sad?

Edit: Sinoc sam uspio i RROD na XBOX360 srediti sa ovim konigom, a sa spire srebrnom nije radilo. U stvari, radilo je ali bi zamrzlo nakon par minuta igranja. Sa ovom radi vec 24 sata.

Zadnje izmijenjeno od: WraGG. 16.06.2010. u 00:31.
WraGG je offline   Reply With Quote