View Single Post
Staro 08.04.2018., 20:17   #517
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pričali smo o pretplatama koje se generalno javno nude. Ta tvoja tarifa koliko znam ne postoji nigdje.

Ti si 100godišnji korisnik koji si je ispregovarao tarifu na temelju svojih troškova i potrebe prilikom produljenja. Ti si ih imao sa čime ucjenjivati.

Jebiga, i "moja" firma ima fini ugovor u VIPu na temelju kojeg sam skoro čabe dobio S7 pred 2 godine, ali takva tarifa nije dostupna nikome tko bi sada došo i VIP i tražio neki mob uz takvu tarifu

90+% ljudi uzima tarife koje im ne trebaju da bi dobili mobitel. Ostatak u koji spadaš ti je onaj dio kome pretplata i takva tarifa stvarno treba. To je taj žalosni dio

Sent from Mobara
Ma ne treba mi tog baš toliko, al kad već daju , znaš onu, kad je bal
2000-3000min i 5-6giga dost, al et, kad već daju ovakva 'čuda' jer sam unišao u vražji pakt zvan magenta1, zašto ne uzet

To ti je isto ko kad je buraz uzimao ženi g4 od nekog nadobudnog terenca iz tele2 na svoju pretplatu, pa me lik toliko napao da smo došli do tog da mu nađem pdf mog produženja ugovora, jer sam platio s7 2700kn čim je izišao, što je njemu u tele2 bilo nepojmljivo dotle da mi apsolutno nije vjerovao sve do pokazivanja računa
Kum sad dobiva p20pro za 1600kn. Od 99e ht pretplatnik sa 5 mobilnih i 2 fiksne tarife, sve na firmu ima. Logično je da se avg joe ne može dovest u takvu pregovaračku situaciju. Reko sam mu nek bude malo bezobrazan, da će ga dobit džabe
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.04.2018. u 21:35.
jopis je offline   Reply With Quote