View Single Post
Staro 22.10.2014., 19:23   #56
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ma znam, ali ne želim gnjaviti ljude da traže drvo uokolo kako bi mogli šarafiti po njemu Ovo sam naveo samo kao primjer, ako imaju bilo kakav item pri ruci u koji mogu ušarafiti šaraf ručno an najjače, pa da ga probaju odšarafiti.
ja ti mogu potvrditi iz prve ruke, jer sam ponosni vlasnik vec nekih 5 i pol sati .

rezime - djubre je jako snazno. jako, jako snazno. odvrtao sam i zavrtao sa punjenjem koliko je bilo iz pakiranja, i to vijaka ubijenih u drvo duzine 5-6 cm, idu. malo se osjeti po njemu da mu je pocetak tezak (motor cujes da teze i ne toliko voljno okrece), ali nakon tezeg pocetka ide bez problema.


preporuka. nije bas malo da je uber jeftin, ali zasada je ostavio jako dobar dojam. malo je promjena bitova cudnjikava, ali su barem svi na jednom mjestu i necu ih pogubiti . lezanje u ruci je predobro, grip je odlican, prebacivanje smjera bez frke, ledica naprijed dobro dode.


ako nisi, a razmisljas - uzimaj .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote