View Single Post
Staro 18.10.2009., 22:05   #89
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
AFAIK,možeš na pitanje jeste li kažnjavani odgovorit negativno jer on to nema pravo znat osim ako se u trenutku zapošljavanja predmet vodi protiv tebe.Mislim da u suprotnom to nemože ni saznat,odnosno tako bi trebalo biti,ali pošto je ovo Wonderland,svašta se može očekivat.
Ja pandure nebi ništa pitao jer zakon nije crno na bijelom,nego je nekoliko nizova stupidnosti koje svaki pajkan može protumačit na svoj način.A taj je podložan promjenama tokom dana...
Murjaka nemas kaj pitat, jer cesto ljudi zakon bolje poznaju od njih. Nisu oni pravnici. Oni imaju na papiricu napisano 10 stvari sto smiju i to je to. U 99% slucajeva rade ono sto im velki gazda u stanici kaze. Nazalost nemaju nikakve ovlasti, novinari ih ne vole i ponasaju se onako kako je za postene građane najgore - citaj cuvaju svoj posao jer svi ih gaze kolko god mogu. Oni su ti sluzba za korisnike, a inspektori i ostali činovnici su ti uprava.

Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
@Fleks
Ma nisam ga jako zatukao, vecinom sam ga po glavi (iza) i po rebrima mlatio, tako da se i nije moglo ista vidjeti. A i on je prvi udarao, neznam jel i to igra kakvu ulogu, jer oni mene nisu ama bas nista pitali o tome dok sam bio u celiji, samo osobne podatke i sta sam pio i koliko dugo. A nisam mu nista slomio, u to sam bar siguran!
@for both
A sad meni nesto nije tu jasno. Da li je isto kaznena i prekrsajna prijava? Jer on je meni rekao znaci da to ide na prekrsajni sud i da cu dobiti prekrsajnu prijavu za remecenje javnog reda i mira, pa neznam koliku to tezinu ima?
Hvala obojici
Ako ga nisi slomio - nazalost nikome nista. mozes tako svaki dan nekog na cesti tuc i mozda te strpaju u pritvor na dve tri noci. blazen divlji zapad .

Prekrsajna prijava ti je nista. reko sam ti vec. ona nema tezinu. ko da ti murjak napise kaznu za brzu voznju. Nista. Ali bas nista.

Kaznena ti je sranje. to ti moze fino utjecat na zivot, ali to neces dobiti. makar znam za murjake koji rade sa kaznenom i nikom nista, pa ono... u wonderlandu svasta prodje

a to ko je koga prvi mozes macku o rep objesiti. To ti njih ne zanima. da ste se propucali, e onda bi se vec mozda pitalo. ne pita sud ko je prvi poceo ni zasto. boli njih racku jer si imao valjani razlog. Pravni sustav je napravljen tako da moras podilazit nasilju i suci se bave posljedicama, a ne kako je do njih doslo.

uleti ti frajer u kucu. porazbija sve, siluje sestru, ti ga opalis sa zepterom po glavi - strpas u komu. on je zrtva, ti si najebo. vrlo jednostavno. zakon te NE ŠTITI. Zapamti to. NE ŠTITI. Policija nije tu da te cuva, nego da bude neki represivni aparat koji ni jedan kriminalac ne osjeca, nego ti kao građanin. vrlo jednostavno. Pogotovo ako nemas rodbinske, kumske i slicne veze.

sad cekaj poziv suda i to je to. tam reci istinu i bok.

@thedream: pricas uglavnom gluposti
Fleks je offline   Reply With Quote