View Single Post
Staro 07.03.2006., 15:30   #16
andjelina1
Premium
 
andjelina1's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: ah...zgb
Postovi: 71
jučer sam odlučial da ću si staviti taj nod....i da sad kad si rekao sam se sjetila zašto sam ga maknula prije 2 godine...nije mi mogao pobrisati virue...
no eto ..sad si mi rekao kako da ih maknem...a osim toga u međuvremenu koliko se borim s tim virusima...samnaučila nešto i o regeditu i tak...pa ću probati...

dosadio mi je više taj format c...šta mi vrijedi non-stop formatirat kad si opet nekako napravim glupost...moram skužit od kud mi to dolazi....
sad sam prije 15 min uništila jedan dvd ram koji je bio zaražen a s kojeg sam skidala programe nakon reinstalcije..(al do sad mi nije pokazivao da je zaražen...jbote ko da imam duhove u compu)

prije prošle instalcije sam ja kriva jer sam glupača prihvatila neki glupi program da uništenje spya...pa sam si navukla spyaxe virus koji je meni bilo nemoguće maknuti....
kako god da sam ga uklonila on se odnekud sam instalirao i morala sam formatirat c:

ali sad mislim da nisam kriva osim ako si nisam zarazila comp sa tuđim cd-ima ili sa tim svojim dvd-romom....

evo sad mi je baš dok sam pokušavala sa killboxom uništiti neki fajl sa tog zaraženog dvd-roma ljepo mi se uništio cijeli killbox...i eto ....
a sad skeniram comp....sa avastom i imam nekih Win32:VB-IE mali milion u fajlu complete....(u document&setings) a tog fajla nema nigdje i poludit ću više s tim....

čuj banere ne klikam...
na prnjavu ne idem....
ove dodatke za programe i sajtove za njih...e to je..to posjećujem...ali zato stavim ZA na maximum, u svim opcijama....dobro su mi pregledane opcije kod programa tko smije a tko ne na net, u operi ne prihvaćam cookije i prvjerim sve što skidam...
e sad ako to može i pored svega toga proći...onda bi tu mogao bit problem...
i da..koristim limewire....možda preko njega.prolaze...ne znam


sorry na opširnosti....i hvala za objašnjenej kako raiš...
andjelina1 je offline   Reply With Quote