View Single Post
Staro 19.03.2016., 01:37   #5
wrath
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Shitville
Postovi: 97
Imaš malo ispod moj osvrt na Logitech Z623...to su trenutačno njihovi najjači 2.1 zvučnici. Nisu jeftini, najjeftinije sam ih vidio za oko 1100 kn. Ja sam ih uzeo u linksu (sve tamo kupujem jer su mi blizu) i bili su 1199. prije toga sam probao Z533...vratio sam ih nakon 2 dana...apsolutno najgori zvuk ikada. grozan bijeli šum na satelitima i zujanje u subu. doslovce zvuče kao da su pokvareni...poslije sam vidio recenzije i stvarno masa ljudi ima isti problem sa njima. iako imaju sub, bass je apsolutno nikakav. Z213 ti nemaju regulator suba, samo volumena, što je za 2.1 zvučnike potpuno blesavo po meni. nisu ništa posebno...po meni čak preskupi. Nažalost nekad su se jako dobri Logitech zvučnici mogli dobiti za 400-500 kn...sada to nije slučaj...ili ćeš dati ispod 1000 kn i dobit sranje ili ćeš puknut više para za ove Z623. Ja sam se definitivno jako ugodno iznenadio sa z623...po meni vrijede tu lovu...kvaliteta izrade je solidna...bassevi i visoki su dobro balansirani...sub je stvarno moćan, zvuk je čist (definitivno nije mutan). šum na satelitima je minimalan, u subu ga nema. jedini problem je navodno kod njih što ugrađeno pojačalo je prejako u odnosu na zvučnike, tako da ako ih na volume i bass potenciometrima odvrneš preko 3/4 počnu distorzirati...ali toliko su moćni i glasni da ne znam kome treba toliko odvrtati...ja i bass i volume stavim malo ispod pola i glasnoću reguliram softverski. ja muziku slušam non stop i to sa svih medija...cd-i, flac, mp3, ploče...imam hi fi sistem na koje su spojeni vrlo dobri Energy zvučnici i Z623 su im vrlo blizu po čistoći, kvaliteti i toplini zvuka iako su Energy drveni, a Logitech imaju plastično kućište na satelitima. Eto sad ti je jedino pitanje ako imaš toliko love. ako ne, nemoj ni gledat ove slabije Logiteche...s Genius nemam iskustva...neki govore da su dobri, neki da su srednja žalost. Ovisi i o modelu naravno. definitivno im plus može biti to što neki modeli imaju komplet drvena kućišta, gdje ćeš definitivno dobiti na toplini i prirodnosti zvuka. definitivno nemoj uzimati Genius sp-hf2020 v2, 2.0...imaju loše recenzije svugdje. eto...nadam se da sam barem malo pomogao...kao što rekoh imaš moj osvrt na Z623 malo ispod ove teme.

btw. ako ćeš čitati moj osvrt prvo pitanje je u vezi blagog zagrijavanja suba...vjeruj mi to je zanemarivo i definitivno se ne može ništa desiti osim ako doslovce ne siluješ zvučnike odvrtanjem glasnoće i bassa do kraja. dakle, temu sam otvorio s tim pitanjem, ali moj zadnji odgovor u temi je nakon par dana korištenja zvučnika kada sam shvatio par stvari.

Zadnje izmijenjeno od: wrath. 19.03.2016. u 01:46.
wrath je offline   Reply With Quote