View Single Post
Staro 17.05.2018., 22:11   #1201
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,215
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Wireless charging, microSD, IP68, Hi-Fi DAC, Wide angle camera, QHD, 100% DCI-P3-Dolby Vision-HDR10, Better speakers, Project Treble,
UK 560 funta, ali brzo bude pala cijena, kao i uvijek kod LG-a...
Ima dci-p3 a i bolji ekran(lg oledi za mobove nisu bas najbolji, google pixel 2,anyone)to preseravanje sa rezolucijom na mobu već odavno nema smisla,
ima treble, može izdržati 150 sati na kiši(linus je bio na QA tamo), ja mislim da se u brzini UI niko ne može mjeriti sa OP
LG je po reviewima podbacio, prije mu je S9 i Honor 10 konkurencija, je skuplji al bi ga svaki put odabrao prije LG-a... a i najbitnija meni stvar OP podržava skoro sve mreže, LG nije baš, meni osobno jako bitna stavka

BTW honor 10 izgleda wow


Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Nisam imao, ali, ne bi im pala kruna s glave da su stavili vecu bateriju na OP6, zar ne?
Nebi bilo loše, to sigurno, al ja sam stvarno neocekivano zadovoljan sa bat na 5T, 6-7 sati SOT, bluetooth(mi band stalno spojen), lokacija, dva sima, 4g i wifi, oboje je uvik uključeno. Imam ga 4 mjeseca i još nisam doživio da mi se ispraznio u danu... jednom je došao na 10%:U 8 ujutro New Yorka do Washingtona busom 3h gledanja downloadanog netflixa, cjelodnevno slikavanje/whatsapp, i bar dva sata GPS-a/surfanja, da bi u 9 navečer bio na 10% sa 6.30H SOT , powerbank je bio u ruksaku al baš sam ga tio testirat.

a dash charge je smijesan, sa 30 na 70% u 20tak min
OuttaControl je offline   Reply With Quote